TKKBFM6X20
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
20
quantity
Product details
Category
  • Outer Diameter: 0.9 inches (24 mm)
  • Knob Height: 0.2 inches (5.0 mm)
  • Thread Dimensions: M6 x 1.00
  • Screw length: 0.8 inches (20 mm)